Contact

București

Servicii

Vânzări auto, Service mecanică
Bd. Timișoara, Nr. 87, Sector 6, București

Service:

Tel.: 021.444.33.35
Fax: 021.444.33.39
E-mail: service.nissan@serus.ro
Program:
L-V: 8:00 - 17:00
Paul Dinu - director service
0726.335.199
E-mail: paul.dinu@serus.ro
Aurel Stroe - consilier service
0754.030.040
E-mail: aurel.stroe@serus.ro
Costin Ionescu - consilier service
0747.044.619
E-mail: costin.ionescu@serus.ro

Vânzări Vehicule Noi:

021.444.33.36
Program:
L-V: 9:00 - 18:00
S: 9:00 - 13:00
D: Inchis

Departament Vânzări Auto:

Radu Duță - director vânzări
0740.104.332
E-mail: radu.duta@serus.ro
Adelin Dumitrache - consilier vânzări
0746.633.733
E-mail: adelin.dumitrache@serus.ro
Robert Andrei - consilier vânzări
0744.933.533
E-mail: robert.andrei@serus.ro
Alin Balanescu - consilier vânzări
0731.12.12.10
E-mail: alin.balanescu@serus.ro

Ploiești

Servicii:

Vânzări auto, Service mecanică, Caroserie, Vopsitorie, Constatări daune
Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiești

Service:

0244 406 670
E-mail service: programari.ploiesti@serus.ro
Program:
L-V: 7:00 - 18:00
S: 8:00 - 13:00
D: Inchis

Vânzări Vehicule Noi:

244.406.660
E-mail: nissan.ploiesti@serus.ro
Program: L-V: 9:00 - 18:00 ; S: 9:00 - 13:00

Departament Vânzări Auto:

Ștefan Ghiță - consilier vânzări Nissan
0752.08.00.66
E-mail: stefan.ghita@serus.ro
Bogdan Iordache - consilier vânzări Nissan
0740.777.877
E-mail: bogdan.iordache@serus.ro
contact.php