CONTACT

Bucuresti

Vanzari auto, Service Mecanica
Bd. Timisoara, Nr. 60 E, Sector 6, Bucuresti

Service:

Program: L-V: 08:00 - 16:30 S-D: închis

Service - Contact:

Paul Dinu - director service 0726.335.199 E-mail: paul.dinu@serus.ro
Corina Radulescu - consilier service0754.030.040 E-mail: corina.radulescu@serus.ro
Costin Ionescu - consilier service 0747.044.619 E-mail: costin.ionescu@serus.ro

Vanzari Vehicule Noi:

Program: L-V: 09:00 - 18:00 S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Radu Duță - director vânzări 0740.104.332 E-mail: radu.duta@serus.ro
Adelin Dumitrache - consilier vânzări 0746.633.733 E-mail: adelin.dumitrache@serus.ro
Robert Andrei - consilier vânzări0744.933.533 E-mail: robert.andrei@serus.ro
Alin Balanescu - consilier vânzări0731.12.12.10 E-mail: alin.balanescu@serus.ro

Chiajna - PRO+

Vanzari auto, Service Mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari Daune
Soseaua de Centura, Nr. 17, Chiajna, Jud. Ilfov
Caroserie: 021.444.33.35

Ploiesti

Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari Daune
Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiesti

Service:

Program: L-V: 08:00 - 17:00 S-D: închis

Vanzari Vehicule Noi:

Program: L-V: 09:00 - 18:00 S-D: închis

Departament Vanzari Auto

Anamaria Moldovan - responsabil vânzări Nissan 0751.291.692 E-mail: anamaria.moldovan@serus.ro
Ștefan Ghiță - consilier vânzări Nissan0752.08.00.66 E-mail: stefan.ghita@serus.ro